MÁME NOVÝ WEB!

SVATEBNÍ DOPRAVA A VŠE S NÍ SPOJENÉ

 

To, jak si zorganizujete svatební dopravu, záleží zcela na vašem vkusu, kreativitě, stylu svatby a v neposlední řadě také na vašich finančních možnostech. V každém případě u svatební dopravy platí určitá nepsaná pravidla.

Co všechno se dá při svatební dopravě využít?

  • rodinná auta
  • taxíky
  • najaté limuzíny, autobusy
  • kočáry atd.

První pravidlo říká, že nejvíce ozdobené je auto (dopravní prostředek), ve kterém jede nevěsta. Auto pro ženicha i nevěstu nemusí být superluxusní, ale určitě musí být vyčištěné a vyzdobené. Na auto nevěsty se zvykla dávat sedící panenka, nyní jsou trendem spíše velké floristické vazby se svatebními doplňky. Ozdobená bývají i boční okénka, dokonce posledním trendem jsou přelepovací SPZ s nápisy (Žěnich, Nevěsta, Novomanželé... ).

 

Řazení svatební dopravy před obřadem:

1. Jako první jede ženich v autě se svými rodiči a svědkem.

2. Následují auta dalších svatebčanů. Svatebčané jezdí buď ve svých autech, které je nutno před obřadem vyzdobit, případně v předem objednané taxi dopravě. Taxi služby jsou schopny si své vozy vyzdobit samy, za mírný poplatek, což vám ušetří další starosti.

3. Jako úplně poslední jede nevěsta, spolu se svými rodiči a svým svědkem. Na místo obřadu dorazí jako poslední až po určitém časovém odstupu, aby všichni svatebčané již stihli vystoupit ze svých aut a při výstupu ji obvykle pomáhá svědek. Nevěstino auto by tedy nemělo parkovat na parkovišti spolu s ostatními auty, ale mělo by zajet až před vchod místa, kde se obřad odehrává, teprve pak zaparkovat.

 

Řazení svatební dopravy po obřadu:

1. Po obřadu už jede ženich spolu s nevěstou v autě, kterým původně přijela ona sama s rodiči. Pakliže jednou najatou velkou limuzínou pro vícero osob, jedou s nimi i jejich rodiče, případně svědci.

2. Rodiče z obou stran by měli jet v autě ženicha (pokud nejednou s novomanželi v limuzíně).

3. Poslední jsou svatebčané.

 

I u svatební dopravy, stejně jako při celém svatebním obřadu platí, že nejdůležitější osobností je nevěsta, na ni se obvykle upírá největší pozornost.

Svatební auta

Svatební limuzíny

MÁME NOVÝ WEB!   Svatební limuzíny Standardní výzdoba limuzín na svatby je bez příplatku Svatební servis Svatební den je jedním z nejkrásnějších v životě. Pro tento slavnostní okamžik Vám rádi zajistíme dopravu pro nevěstu, ženicha a další svatebčany. Po celou dobu se o Vás bude starat náš profesionální řidič v odpovídajícím oděvu, který je trénovaný pro jízdu ve svatební koloně. Využijte našich služeb a uvidíte, že Vás nezklameme, jako jsme nezklamali řadu společností a...

BIANCANEVE - Svatební dekorace na auta

Svatební ozdoby na auta Autodekorace - svatební dekorace na auta. Ozdobená auta neodmyslitelně patří ke svatebnímu dni. Nabízíme vám širokou nabídku moderních i klasických dekorací nejenom na kapotu auta, ale samozřejmě i na dozdobení klik a zadní části auta. Naše dekorace jsou vyrobeny pouze z kvalitních materiálů a obvykle jsou tvořeny z květin, organzy, tylu, ratanu apod. Můžete si vybrat buď jednotlivé ozdoby, nebo celé sady, které spolu nádherně ladí. Dekorace vyžadují pouze...

Svatebni-auto.cz

MÁME NOVÝ WEB! Svatební-auto.cz Vám nabízí kompletní servis v oblasti dopravy svatebčanů. Vyberte si z naší nabídky svatebních vozů, čím se svezete na své cestě k oltáři a na hostinu. Půjčujeme vozidla s řidičem i bez řidiče. Postaráme se o dopravu nevěsty, ženicha ale na vyžádání zajistíme dopravu kolonou jednotných vozidel pro odvoz vašich rodin, přátel, příbuzných... Nabízíme svezení sportovním vozem Ford Mustang GT bílé barvy...