MÁME NOVÝ WEB!

Svatební cesta - aneb konečně máme líbánky!

Pro mnoho snoubenců či novomanželů je svatební cesta stejně důležitá, jako samotná svatba. Svatební cesta je výjimečnou událostí, na kterou byste měli (v dobrém) vzpomínat celý život.

Či už to bude výlet romantický nebo adrenalínový, případně spíš cesta do pekel, na kterou byste raději zapomněli, to záleží jenom na vás.

Každopádně, vaše cílová destinace nezávisí jenom na vašich touhách, ale také stavu financí (většina kterých nejspíš padla za oběť už při svatbě).

Přinášíme vám seznam zajímavých míst, které stojí za to vidět - a nejenom na líbankách!

 

Tradiční svatební destinace pro vaše líbánky

Svatební cesta do exotiky

DELUXEA - CESTOVNÍ KANCELÁŘ Pohádková svatební cesta na nejromantičtější pláže světa jako zájezd na klíč Svatební cesta neboli líbánky, mají pro čerstvé novomanžele hluboký význam a bývají obdobím, na které pak s láskou vzpomínají celý život. Svatba znamená začátek vašeho společného soužití a my vám s radostí dopřejeme ten nejlepší vstup do života v manželství – na těch nejkrásnějších místech světa. Svatební cesta přináší zasloužený odpočinek po nekonečných svatebních...

YachtRomance - svatební cesty po celé zeměkouli

Firma YachtRomance má opravdu širokou nabídku, ze které si vybere snad každý. Ať už toužíte po exotickém tropickém ráji, dobrodružství v Africe, či klasice v evropském stylu, YachtRomance vám ušije svatební cestu zcela dle vašich požadavků.   Nabídka: svatební cesta v exotice (Seychelly, Maledivy, Mauricius, Spojené arabské Emiráty, Fidži, Malajsie, Havajské ostrovy, Polynésie, Tahiti, Bora Bora, Indonésie, Bali, Srí Lanka, Thajsko, Vietnam, Malajsie, Austrálie, Nový Zéland) svatební...

Svatba v zahraničí, exotická svatební cesta

LUXURY TRAVEL Svatba v zahraničí Chcete vstoupit na společnou cestu životem v atraktivním prostředí exotických zemí? Toužíte po nezapomenutelném prožitku svatebního dne ve dvou a přejete si, aby se v tento den vše točilo jen kolem Vás? Chcete si svatbu užít bez veškerých vyčerpávajících příprav? Rádi byste organizaci příprav sňatku včetně veškerých formalit a dokumentů přenechali odborníkům?   Rádi Vám individuálně pomůžeme s výběrem místa sňatku a poskytneme informace...
banner-colored-stones-571x446.png

Netradiční svatební cesty

Vaši svatbu jste jistě pečlivě plánovali celé měsíce, aby si ji kromě vás užili i vaši příbuzní a kamarádi. Takže když je už konečně po všem, zasloužíte si trochu času jenom pro sebe, kdy máte možnost skvěle relaxovat a užít si přítomnost své lásky.
 

Říká se, že není podstatné místo, kam cestujete, ale to, S KÝM tam jedete. Což ovšem v případě svatební cesty není tak docela pravda, protože pak by vám stačil pouhý výlet na chalupu vašich rodičů, hlavně, že byste tam byla se svým novým manželem.

Nudí vás obvyklé destinace, jako jsou Benátky či Seychelly a pouhé ležení na pláži a obyčejné procházky? V tom případě si vyberte exotické, neobyčejné či tajemné místo s naprosto nepravděpodobnou činností, kterou na svatební cestě nikdo nedělá. Dovolenou s pouhým lenošením na pláži si můžete dopřát kdykoliv během manželství (dokonce i s dětmi), ale líbánky jsou jenom jedny, tak proč je nestrávit úplně jinak? 

 

Toto jsou zajímavá adrenalínová či naopak nesmírně romantická místa pro vaše líbánky, ze kterých můžete poslat šokující pohlednici své tchyni:

 

1. Velký bariérový útes (severovýchodní Austrálie): naučte se potápět a zaplavte si mezi žraloky (samozřejmě s odborným dohledem kvůli bezpečnosti). 

2. Africké safari (Namíbie, Keňa): vydejte se na výpravu, kde potkáte všechna zvířata z vaší místní ZOO - ovšem tentokrát zcela volná a divoká, připravena kdykoliv zaútočit. Ubytovat se můžete přímo v divočině v kempu, nebo naopak v nesmírně luxusním a přepychovém hotelu.

3. Sjíždějte zasněžené vrcholky Alp - místo plavek zabalte lyže a snowboard a zažijte adrenalín při lyžování! A večer si vychutnejte horkou vířivku ve dvou... 

4. Naučte se vyrábět víno na francouzském venkově: není nic romantičtějšího, než podzim na francouzském venkově, který je plný malých či větších zámečků, kde se dá krásně ubytovat. Místní lidé vás naučí zpomalit tempo a vychutnat si život, nabídnou vám chutnou krmi, nebo vás dokonce naučí vyrábět kvalitní víno. A kde je to ideální? Vydejte se třeba na jih Francie...

5. Kempování po jižní Americe (Panama, Venezuela, Brazílie, Argentina, Chile, Bolívie, Peru...): drsná příroda, nevyzpytatelné počasí, zvláštní domorodci... Tyto těžké podmínky prověří vaše čerstvé manželství hodně tvrdé zkoušce, takže když to všechno zvládnete, můžete si být jistá, že jste si vybrala toho pravého muže pro život.

6. Ubytování pro královnu - anglický venkovský hrad: tudy kráčely dějiny a teď tu můžete klidně trávit své líbánky - jako opravdová královna. Vyspíte se v komnatě pro šlechtičny, na pravé středověké posteli, bude vás obsluhovat vaše osobní komorná a dopoledne můžete trávit projížďkami na koni, tenisem, golfem či odpočinkem v lázních. 

 

Ale ať už dáváte přednost romantice, nebo spíš dobrodružství, nezbývá, než popřát šťastnou cestu...