Tom Cruise a Katie Holmes

08.10.2010 15:27

Tom Cruise a Katie Holmes se zasnoubili poměrně rychle - teprve po dvou měsících chození.
A jejich pohádková svatba se konala 18. listopadu 2006, na zámku Odeschalci v Itálii. Povídá se ale, že ještě předtím byli tajně oddáni v Los Angeles, ve svém přepychovém domě ve čtvrti Beverly Hills Mansion. Celé se to mělo odehrát zhruba 2 týdny před tou oficiální světovou svatbou.

Oficiální svatba se konala samozřejmě v duchu scientologické církve, kteréžto je Tom Cruise velmi věrným, oddaným, slavným a dlouholetým přívržencem.

Další detaily:

Snoubenci
Thomas Mapother Cruise IV., nar. 3.7.1962 v Syrakúzách, stát New York.
Katherine Noelle Holmes: narodila se dva měsíce před termínem, dne 18.12. 1978 ve měste Toledo, stát Ohio.

Jejich první rande
V soukromém letadle nad talířem sushi.

Zasnoubení
17.6.2005 požádal Tom Katie o ruku na vrcholku Eiffelovky v Paříži (která z nás o něčem takovém nesní...?). Zároveň jí dal zásnubní prsten s obrovským diamantem.

Svatební šaty
Navržené salonem Giorgio Armani.

Svatba
Zhruba 150 hostů, včetně těch nejslavnějších celebrit.

Co se šušká...
Tom Cruise je prý posedlý kontrolou svého i Katina života. Svatba a všechny její detaily musely být zařízeny přesně dle jeho vůle. On sám prý vybíral i svatební šaty pro Katie, svatební obřad, místo, dekorace atd.  Jo, a prý podle předmanželské smlouvy dostane Katie po pěti letech vzorného manželství hezkou kulatou sumičku, která se má zdvojnásobit po dalších pěti letech, strávených v manželství s Tomem Cruisem.