Svatební účes s prodlouženými vlasy

18.05.2013 16:21
Každá nevěsta chce ve svůj svatební den vypadat co nejlépe a tak věnuje náležitou pozornost pečlivému výběru svatebních šatů i botiček. Ovšem třešničkou na dortu jsou právě vaše vlasy a s dobrým účesem si málokterá z nás umí poradit sama.

Naštěstí žijeme v 21. století a máme různé vymoženosti, které nám s tím mohou pomoci. Jednou z nich je i prodloužení vlasů, které z každé šedé myšky vykouzlí krasavici s bohatou hřívou. Jak a kdy si pořídit nové vlasy (které vydrží mnohem déle, než jenom svatební den!), nám poradily vlasové expertky z Hair & Style studia DIVA v Brně.

 

SD: Doporučili byste nevěste prodloužení vlasů před svatbou a jak dlouho před samotným obřadem by se to mělo uskutečnit?

DIVA:  Každá nevěsta si chce připadat ve svůj velký den jako princezna. Dlouhé vlasy a bohatý účes k tomu neodmyslitelně patří. Pokud ji příroda neobdařila dlouhými a hustými vlasy, je prodloužení vlasů tou správnou volbou. Nevěstám bych doporučila si vlasy prodloužit minimálně 3 týdny před svatbou, aby si na nové vlasy zvykly a měly dost času s novými vlasy vyzkoušet svatební účes.

 

SD: Jak vypadá péče o prodloužené vlasy a čím se liší od péče o vlastní vlasy?

DIVA: Péče o prodloužené vlasy závisí na zvolené kvalitě vlasů. Pokud jsou zvoleny vlasy Indické (evropského typu, atd.) nebo Kazašské, tak je péče náročnější. Vlasy nejsou kvalitní, takže je potřeba je mýt opatrně, speciálními šampony, foukat do rovna, nebo žehlit, protože vlasy mají tendenci se krepatět a cuchat a vyžadují téměř každodenní péči. 

Pokud zvolíte vlasy středoevropské panenské, tak je péče velmi snadná. Není třeba se o ně starat nějak speciálně, stačí stejná péče jako o vaše vlastní vlasy. Drží tvar a kvalitu, nekrepatí se ani necuchají. Vypadají přirozeně a krásně i bez foukání a žehlení.

 

SD: Jak dlouho prodloužené vlasy vydrží a co je s nimi nutno po uplynutí této lhůty udělat?

DIVA: Životnost vlasů záleží na kvalitě, jak jsem již vysvětlovala v předchozí otázce. Pokud se zvolí méně kvalitní, levné vlasy indické či kazašské, tam je životnost 3 měsíce až 1 rok a vlasy jsou maximálně na 4 použití. Vlasy se hůře udržují, krepatí, cuchají a lámou.

Vlasy nejvyšší kvality středoevropské panenské mají životnost 5-10 let takže je můžete použít až na 40 nasazení. Vlasy vypadají velice přirozeně, protože se dá vybrat ze spousty kvalit (jemné, hrubší, silnější, rovné, vlnité, kudrnaté, přírodní odstíny). Necuchají se, chovají se jako vaše vlastní vlasy. Nepotřebují nijak zvláštní péči.

Vlasy se posunují (sundávají a dávají zase blíž k pokožce hlavy) po 2-3 měsících. Záleží jak rychle klientce rostou vlasy, nebo jak je jí odrost pramenů příjemný. Podle kvality se buď použijí stejné vlasy, nebo se dají nové.

 

SD: Lze prodloužené vlasy barvit?

DIVA:  Určitě ano - ale zase záleží na kvalitě. Levnější typy vlasů se barví obtížněji, protože jsou již chemicky upravované a barvené, takže nechytají barvu stejně jako běžné vlasy. Jejich kvalita se barvením horší.

Středoevropské se barví velice snadno. Můžete se k nim chovat jako ke svým vlasům. Barvit, žehlit, dávat trvalou. Pokud se  použije správná a kvalitní kosmetika, tak neztratí na kvalitě.

 

SD: Děláte svatební účesy (zkoušení svatebních účesů) před svatbou?

DIVA: Svatební účesy děláme běžně. Zkoušku doporučuji cca 14 dní před svatbou, aby si nevěsta mohla promyslet detaily či nějaké změny, které by více ladily s šaty a celkovým vzhledem nevěsty.

 

SD: Jak dlouhé jsou termíny na objednání prodloužení?

DIVA: Termíny pro prodloužení vlasů jsou 2 dny až týden. Vlasy máme skladem, prameny, které si děláme z copů sami máme nachystané do dvou dnů.

 

SD: Jaký typ prodloužení konkrétně používá váš salon?

DIVA: Studio DIVA prodlužuje pouze středoevropskými panenskými vlasy. Výsledek je s použitím těchto nejkvalitnějších vlasů naprosto přirozený. Používáme techniky Micro ring, Keratin a neviditelné spoje Extend Magic.

Prameny si chystáme samy, přímo z copu, který se zákaznici nejvíce líbí, nejlépe sedí a sama si ho vybere. Vlasy jsou nebarvené v přírodních odstínech, vlasy dobarvujeme dle přání zákaznice.

 

SD: Jak funguje zahušťování vlasů a komu je určeno?

DIVA: Zahuštění vlasů a prodloužení funguje tak, že se nachystaný pramen připevní k vybranému prameni vlasů klientky pomocí techniky, kterou předem zvolíme. Vlasy se přidělávají tak, aby byly spoje neviditelné a vůbec nevylézaly z účesu. Výsledný účes se pak dobarví a udělá se střih, který zajistí přirozenost a neviditelnost přidaných vlasů. Účes pak vypadá přirozeně a je snadný na údržbu.

Technika prodloužení a zahuštění vlasů je vhodná pro každou ženu v každém věku, která si chce dopřát ten úžasný pocit ženskosti a krásy, kterou nám bohaté a dlouhé vlasy jistě přináší.

 

SD: Jaké značky výrobků používáte?

DIVA: Zásadně nepoužíváme žádné značky vlasů. Ty bývají předem zpracované a tím ztrácí na kvalitě. Navíc nemáme jistotu původu vlasů a jejich následné životnosti.

Vlasy používáme od vlastních dodavatelů, kteří mají své výkupny po střední Evropě (nejčastěji Česko, Slovensko, Polsko). Vlasy projdou pouze procesem, kde se desinfikují, čistí a třídí dle kvality.

Prameny si chystáme dle potřeby a techniky samy, tak jako je i barvíme dle potřeb klientky.

Protože známe původ a kvalitu vlasů, dáváme na ně záruku 2 roky.

 

SD: Čím se odlišujete od jiných salonů, které také nabízejí prodloužení vlasů?

DIVA: Naše studio se odlišuje nabízenou kvalitou vlasů a individuálním přístupem ke každé klientce. Nabídneme Vám výběr vlasů dle Vašich představ, potřeb a  kvality Vašich vlasů.

Nabízíme také možnost si zvolit různé techniky přidělání vlasů, velmi detailní informace o péči o vlasy a další klientský servis jako barvení, stříhání, kosmetiku vhodnou na prodloužené vlasy a jiné služby.

Jako jediní Vám dáváme 2 roky záruku na zakoupené vlasy.

Studio DIVA Vám zajistí pohodlí a spokojenost s nejkvalitnějšími vlasy na trhu.

 

Milé nevěsty, doufáme, že vám tento rozhovor pomohl při rozhodování, jak si upravit vlasy ve svůj velký den. Studio DIVA jsme si vybrali jako zástupce z mnoha salonů v Čechách po pečlivém prostudování nabídky prodloužení vlasů na Internetu. Máte-li zájem o další informace, či přímo objednávku, zde jsou kontakty:

 

 

Objednávky

 

Prodloužení vlasů, konzultace: 733 73 78 73

Prodloužení řas: 733 73 78 73

Brazilský keratin: 733 73 78 73

Jiné info: 733 73 78 73

 

 

Kadeřnictví: 777 906 857

(barva, melír, dětský, dámský a pánský střih)       

 

www.studiodiva.cz

Fotogalerie: Svatební účes s prodlouženými vlasy