Svatební spodní prádlo - potěšení nejenom pro oči ženicha

08.02.2013 13:37

Svatební šaty jsou jakýmsi nepsaným symbolem svatby, ale například o svatebním spodním prádle se píše už jen málokde, přitom je nedílnou a podstatnou součástí výbavy nevěsty. Nejenom, že musí udržet ženské vnady ve správném tvaru a na správném místě, ale krom toho musí být i pohodlné a sexy zároveň.

 

Je to opravdu těžký úkol a proto je dobré výběru spodního prádla pro nevěstu věnovat náležitou pozornost.

V každém případě máte možnost vybrat si jedno prádlo na nošení pod šaty po celý den - např. speciálně tvarovaná podprsenka bez ramínek, či s průsvitným zadním zapínáním, pohodlné kalhotky a punčochy, které po skončení obřadu sundáte. A pak přichází na scénu hlavní hvězda nočního programu - speciální svatební prádlo, určeno pouze očím vašeho vyvoleného. Toto prádlo musí působit nevinně, panensky a svůdně zároveň.

Součástí svatebního spodního prádla jsou hlavně tyto produkty: korzet, samodržící punčochy, noční košilka, svůdný komplet podprsenky a kalhotek a nesmíme zapomínat ani na svatební podvazky! To všechno můžete vzájemně kombinovat a ještě laškovně doplnit krátkým závojíčkem, či župánkem s nápisem Nevěsta...