Řekněte "ANO" originálním svatebním darům

26.07.2013 15:36

 

Praktickým svatebním darům do domácnosti, které ženichovi a nevěstě akorát připomínají, že je čekají hodiny luxování, uklízení a mytí nádobí, odzvonilo. Trendy jsou jasné – originalita a zábava. Proto neztrácejte čas vybíráním toho správného luxu nebo kávového servisu a darujte novomanželům něco nezapomenutelného – zážitky!  

 

www.essennce.cz

 

 

 

Jaké zážitky jsou nejoblíbenější svatební dary:

 

  • romantický let balonem

  • relaxační wellness víkend

  • netradiční koupele v pivních lázních

  • vtipné pasení ovcí v Beskydech

 

 

Vyberte svatební dar u zážitkové agentury ESENNCE.cz a získáte hned několik výhod. Dárkový poukaz na zážitek vám přijde již hezky zabalený v dárkové krabičce, která je elegantní a nepotřebuje žádné další úpravy. Pokud se nebude vámi vybraný zážitek novomanželům líbit nebo si časem rozmyslí, že by chtěli raději vyzkoušet něco jinačího, mají možnost si svůj zážitek vyměnit za jakýkoliv jiný z nabídky zážitkové agentury. A pokud opravdu nechcete nic riskovat, věnujte univerzální dárkový certifikát, se kterým si budou moci novomanželé užít zážitek podle svého výběru.  

 

 

Zážitková agentura ESENNCE.cz, se stala několikrát po sobě vítězem soutěže Shop Roku v kategorii Dárky a zážitky. Splňuje totiž 3 nejdůležitější vlastnosti úspěšného e-shopu – bezpečnost, kvalitu a výborné recenze od zákazníků. Jako první zážitková agentura získala ESENNCE.cz certifikaci APEK.

 

Jste nevěsta a tak dary nesháníte, naopak se těšíte, co pěkného dostanete? Zážitky si můžete napsat na svůj wishlist svatebních darů.

 

 

 

Zákaznická linka:     +420 724 815 847

                                Pracovní dny:        08.00-16.30
                                Objednávky, informace o zážitcích.
                                Email:    esennce@esennce.cz   
                                Internet:   www.esennce.cz