Předsvatební "rituál krásy" pro nevěstu

29.01.2013 11:09

Shon při organizaci svatby vám dá určitě zabrat, tak si zasloužíte malou odměnu v podobě různých kosmetických či masážních vychytávek. V předvečer svatby už můžete myslet pouze a jenom na sebe a absolvovat tzv. rituál krásy, abyste nejenom krásně vypadala, ale i sama se tak cítila.

 

Kosmetický salon Leviter v Brně vám nabízí široký výběr aktivit, pomocí kterých zvýrazníte své přednosti a zároveň se budete cítit odpočatá a svěží.

 

Objevte v sobě sílu a energii bohyně, která se skrývá v každé z nás. Představujeme vám tělové rituály Alqvimia: je to více něž jen luxusní přírodní kosmetika s opravdu překrásnými vůněmi. Je to celá filozofie života, která do pojmu krása zahrnuje i zdraví ženy a rovnováhu její duše.

Alqvimia pracuje na mnohem hlubší emocionální rovině. Není to pouze kosmetické ošetření, ale díky celostní aromaterapii Vás dokáže přenést na nádherné místo, kde se zregenerujete a načerpáte zasloužený odpočinek.

Ošetření zahrnuje: celotělový peeling a detoxikační zábal s vonnou esencí Alqvimia. Zatímco budete odpočívat následuje celková kosmetická péče obličeje a dekoltu podle typu pleti. Po sprše ošetření končí relaxační kosmetickou masáží celého těla úžasnou kompozicí vonných olejů a esencí.

Pro hlaší a vypnutější pleť s okamžitým účinekem nabízíme Duolift Expert - prvotřídní francouzský přístroj pro komplexní ošetření obličeje. Lifting neinvazivní metodou. Ošetření je možné provádět jednorázově místo klasické kosmetiky nebo v sérii několika ošetření, které celkový efekt prodlouží. Celková kúra se skládá ze 5-ti návštěv: 1 návštěvy týdně a následně jednou za měsíc.

Další možností je ošetření pomocí špičkové francouzské kosmetiky Thalgo:

  • hydratační ošetření krémovou maskou
  • aquarelle - hydratace, remineralizace, revitalizace
  • Bio-marine - výživné ošetření pro velmi suchou pleť s krémovou maskou
  • vyrovnávací a čistící ošetření mastné pleti s maskou z mořských řas
  • hloubkové ošetření na vrásky s dvojitou maskou a masáží Thalgomarine

Celkovou péči ještě můžete završit velmi příjemnou, uvolňovací masáží, spojenou s aromaterapií. 

Vstupte do nové etapy svého života jako znovuzrozená a krásná jako bohyně!

 

SALON LEVITER

Drobného 28a, 602 00 Brno

Tel.: 777 730 770

www.leviter.cz