Nezapomněla jste na manikúru?

07.03.2013 15:26

Výběru šatů, botiček, či správnému účesu věnuje každá nevěsta množství času. Ale nezapomněla jste v tom shonu i na své nehty?

Nejde jenom o obyčejnou manikúru, vaše ruce budou hrát jednu z hlavních rolí při focení - když vám manžel bude navlékat prstýnek, při držení kytice či skleničky se svatebním přípitkem, nebo si jenom budete odhrnovat závoj či pramen neposlušných vlasů z obličeje. Tam všude bude vidět vaše ruce a to pěkně zblízka.

Je škoda mít nádherný make-up i účes a pak to celé zkazit neupravenými nehty. Stará pravda tvrdí, že správně vyladěné detaily tvoří dokonalý celek.

A co byste si měla dát na nehty ve svatební den? Svatba si určitě zaslouží něco výjimečného - ovšem nesmíte to přehnat, aby vaše supernápadné nehty nezastínily celek - což znamená, vaše ruce by měly být nádherné, slavnostní a elegantní. Je zcela jasné, že nehty musí ladit se stylem šatů a make-upem, takže stejně, jak si předem zkoušíte svatební účes a líčení, měla byste svou manikérku oslovit  dostatečně zavčasu, aby vám připravila nějaké návrhy.

Co se nosí? "Vytuněná" francouzská manikúra, pastelové barvy, metalické odlesky,  třpytky, drobné ozdůbky (kamínky, perličky)... Fantazii se meze nekladou a celkové ladění je jenom na vás. 

Pro inspiraci se podívejte do naší galerie níže.