Léto přeje romantickým svatbám

09.06.2011 10:39

Letní počasí - dlouhé, teplé dny a dechberoucí západy slunce - přejí romantickým svatbám, pro které neexistuje vhodnější místo, než starobylý zámek, či hrad. 

 

A protože v Čechách je snad největší hustota dochovalých zámků a hradů na km čtvereční ve střední a východní Evropě,  fantazii se meze nekladou a vy máte na výběr z hromady možností. Vše závisí pouze od vašeho vkusu (či stavu financí). Ruku na srdce, většina z nás žen sní o klasické, výpravné svatbě, dlouhém závoji a rytíři na bílém koni a zde se nabízí jako vhodná kulisa dochovalé středověké nádvoří, či luxusně zařízený zámecký interiér.

 

Server SvatebniDen.info vám přináší výběr prověřených míst, které se hodí pro novodobé princezny a jejich vysněné svatby:

 

ZÁMEK JEMNIŠTĚ

Jeden z nejznámějších zámků, specializovaných na zásnuby a svatby. Nabízí špičkový svatební servis: od prostírání přes pohoštění až po dekorace či ubytování. 

Více info na: www.svatbanazamku.cz

 

 

 

ZBIROH

Historicky monumentální a impozantní hrad (zámek) Zbiroh je perfektním místem pro vaši romantickou svatbu. Nabízí dokonalý a precizní svatební servis, jaký je k dispozici opravdu jenom výjimečně.

Více info na: www.weddingchateau.eu

 

 

ZÁMEK HLUBOKÁ

Je považován za nejkrásnější v Čechách. Svatby se zde pořádají od roku 1975, ale teprve od roku 2003 v zrekonstruované Nové obřadní síni, která se nachází v oranžérii.

Zámek je velice oblíben, proto v období od dubna do září mají vždycky plno, je dobré si rezervovat termín svatby půl roku předem! Více info na: www.hluboka.cz

 

 

 

ZÁMEK ČESKÝ KRUMLOV

Pohádkový renesanční zámek s barokními zahradami, kaskádovou fontánou a zámeckým jezírkem je jako stvořený pro váš svatební den.

Svatební obřad a vše s ním spojené vám zde zajistí agentura Auviex.

 

 

 

 

 
Další nabídka:

 

To byl výčet těch nejpopulárnějších romantických míst, vhodných ke svatbě. Existuje jich však mnohem-mnohem víc, v každém případě je dobré si dopředu zajistit veškeré dostupné informace a to zejména:

- volné termíny

- případné poplatky (za samotný obřad, za vstup do areálu, za parkování, hostinu, výzdobu, atd.)

- jaké typy obřadu se nabízí (civilní, křesťanský, evangelický...)

- podmínky konání svatby

- zda je limitován počet hostů

- a hlavně co všechno obnáší nabízený svatební servis

 

 Server SvatebniDen.info vám přeje hezkou a ničím nerušenou romantickou svatbu...