Jak se chránit před chladem na jarní svatbě?

11.03.2013 14:57

Na pár dní vysvitlo sluníčko a bylo příjemně teplo, ale dnes zase přebírá vládu zima a Česko čekají další mrazy. A to všechno ovlivňuje i jarní svatby, takže nevěsta musí přemýšlet nad tím, jak se elegantně ochránit před nenadálou zimou.

Není nutné kupovat, či půjčovat dlouhý kabát, nebo dokonce kožich, zas taková zima nehrozí, přesto je vhodné chránit holá ramena, obzvlášť, pokud se na místo obřadu dopravujete pěšky. 

Naštěstí existuje pohodlné a přitom efektní řešení - přehodit si přes ramena štólu, pelerínu či bolerko. Jejich velikost i šíře se liší, můžou být ze saténu, hevábí, kožešiny, krajky, či dokonce i ručně pletené. Co si vyberete, je jenom na vás a na vašich šatech. Můžete si například pořídit bolerko ze stejné krajky jako je váš závoj, nebo krajková aplikace na šatech. Jste-li zručná, můžete si ho uplést i sama (viz naši fotogalerii níže).

V každém případě doporučejeme na něj nezapomenout, mohlo by se vám to vymstít. Vhodně zvolený doplněk váš celkový outfit přivede k dokonalosti a ochrání vás před cvakání zubama...

 

Svatební doplňky proti zimě