Jak dostat vlasy do formy

02.04.2013 17:06

Z poškozených a neudržovaných vlasů žádný zázrak ve formě svatebního účesu nevytvoříte, to vám potvrdí každá kadeřnice. Proto před svatbou myslete nejenom na to, jaký typ účesu a vlasových doplňků si vyberete, ale dopřejte si i vlasovou kúru, která z vaši hřívu dostane "do formy".

A jak toho lze poměrně snadno docílit?

Ten zázrak se jmenuje - keratín. 

Keratín je stavební bílkovina, která tvoří základ vlasů. Nejpoužívanější je tzv. "brazilský keratín", což je revoluční nechemický přípravek, obsahující protein, ze kterého se skládají lidské vlasy.

A co tento zázrak umí? Ošetřuje vlasy, dokonale je regeneruje i chrání. Ale dokáže vlasy i perfektně tvarovat, např. narovnávat vlny (i dlouhodobě). Dodává vlasům pevnosti i lesk, chrání je před vlivem smogu, mořské i chlorované vody, mrazem, sluncem i větrem. 

Kde se kúra brazilským keratínem dá objednat?

Na webu najdete spoustu odkazů na specializovaná kadeřnictví, nabízející kúry brazilským keratínem. Nejsou určeny pouze ženám, které chtějí dlouhodobě a šetrně narovnat vlasy, ale i pro všechny, kdo chtějí mít hladké, hebké, lesklé a zregenerované vlasy. Účinky keratínu jsou dlouhodobé (několik týdnů a ž měsíců), ale postupně se vymyje a je třeba ho použít znovu.

Ošetřující kúra keratínem se dá použít i na chemicky ošetřené či barvené vlasy, ale nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám.

S perfektně zregenerovanými vlasy bude i váš svatební účes vypadat dokonale.