Hynek Kalista - originální, ručně vyráběné šperky

16.01.2011 17:44

Hledáte-li pro svůj svatební den nějaký neobvyklý šperk, stránky www.originalni-sperk.cz  jsou určeny právě vám.


Pro všechny, kteří nechtějí tuctové a okoukané designy ze zlata a stříbra, Hynek Kalista nabízí originální a opravdu netradiční řešení - šperky z nerezové oceli damasteel, kombinované s pravými diamanty a perlami. Právě toto spojení ušlechtilé oceli a drahého kamene je to, co Vás na první pohled uchvátí. Snoubí se zde krása sofistikovaného broušeného kamene nebo jemné perly s drsností oceli a vznikají tak nenapodobitelné originály.

Při výrobě je používaná nerezová ocel damasteel, která se vyznačuje jedinečnou strukturou a to nenajdete na žádném jiném šperku, vyrobeném z tradičních materiálů. Tato kresba vzniká skutím dvou různých druhů nerezové oceli. Ale to ještě není všechno – na všechny šperky od pana Kalista máte doživotní servis.

Hynek Kalista tvoří design šperku obvykle dle své vlastní fantazie, ale je samozřejmě schopen respektovat i vaše přání a návrhy. Každý jeho šperk je originál, nejedná se o strojovou výrobu a jedním z rysů každého šperku je určitá nepravidelnost a asymetrie, která jim dává osobní kouzlo a výjimečnost. Do prstenu z nerezové oceli damasteel si také můžete nechat vyrýt nápis dle svého požadavku (jméno partnera, datum svatby apod.)

Chcete-li pro svůj výjimečný svatební den také výjimečné prsteny, originální šperky jsou pro vás tím pravým řešením. Prstenem od Hynka Kalisty se určitě budete vymykat šedému průměru...
 

Hynek Kalista - Rodinná kreativní tvorba, Adam v triku


adresa provozovny: Horní Černilov 4, 503 46 Libníkovice, pošta Třebechovice p. O.
telefon: 776 631300