Doplňky pro ženicha

07.03.2013 16:42

MÁME NOVÝ WEB!

 
 
Nestačí mít jenom skvěle padnoucí oblek, doplňky můžou ženichův outfit dotáhnout až do dokonalosti.Kravata pro ženicha

 

Kravaty
Tady se nabízí vícero možností. Obecně je lepší vybírat si kravaty spíše konzervativní, co se týče barvy a vzorů, ale nezapomeňte, že kravata dodává obleku "šťávu". Zkuste třeba stříbrnou hedvábnou kravatu k černému smokingu. Dlouhé kravaty jsou méně formální než smoking s motýlky. Také bílé vázanky jsou ultra-formální, černé formální a barevné se můžou využít po svatbě i na další příležitosti.
 

 

 

 

Motýlky
Jsou tradičním doplňkem, který se využívá nejčastěji. Opět platí, že barva musí korespondovat se stylem svatby a nevěstinými šaty.
 

 

 

 

 

Vesty
Opět platí, že bílá vesta je nejvíc formální. Můžete také zvolit jemný vzor. Když je kravata a vesta stejného vzoru, vytváří to krásný efekt.

Při výběru vesty zvolte takovou, která není příliš těsná na tělo. Pamatujete, že celý den budete jíst a pít a také potřebujete dýchat... Pakliže máte kravatu, výstřih vesty by neměl být příliš hluboký, aby do něj kravata hezky zapadla.


Barva vesty by určitě měla korespondovat s celkovým stylem svatby. Zpod vesty nesmí trčet košile.
 

 

 

Látkový pás
Je to kus látky, která se vine kolem pasu a používá se, když ženich nechce vestu. Může být velice efektní, různobarevný, ale pozor na váš objem pasu!

 

 

 

Manžetové knoflíčky
Malý detail, který dokáže být velice efektní. Můžou být klasicky konzervativní ve stříbrném nebo zlatém provedení, nebo jestli máte odvahu se odvázat, tak zvolíte něco výstředního - třeba knoflíčky ve tvaru fotbalového míče, auta, tenisové rakety, s oblíbeným číslem apod.
 

 

 

 

Boty
Ke smokingu se hodí jednoduché, ale elegantní lakované kožené boty. Dají se většinou půjčit spolu s oblekem. Pakliže se rozhodnete pro vlastní boty, měly by vypadat jako nové, perkfetně vyčištěné a naleštěné.