MÁME NOVÝ WEB!

HUDBA NA SVATBY:

 

KLÁVESY Pavel Svoboda

Pavel Svoboda (klávesy) a Marta Krásová (zpěv). Zahrajem taneční hudbu na Vaší svatební hostině dle přání, dále na večírku, a na narozeninové oslavě,  zlaté svatbě, na posvícení atd. V repertoáru máme různé žánry (POP, disko, rock, country, lidovky...).
Hrajem v Královéhradeckém kraji, nejvíce na Náchodsku a Rychnovsku.
Tel: +420 606 982 010

 

DJ Veselka

Svatební diskžokej nabízí ozvučení svatebního obřadu a taneční hudbu na svatební hostinu a večírek v Hradci Králové a okolí. Jsem členem spolku svatebních moderátorů Alexy DJ Association, který působí v Královéhradeckém kraji.
Telefon: +420 702 510 845

 

Smyčcové kvarteto ke svatebním obřadům i hostinám

Akustická živá hudební produkce na vaši svatbu. Nabídka: osvědčený repertoár a příjemný, decentní zvuk. Umíme nejen vyplnit obřady, ale i zpestřit a oživit svatební obědy a veselí. Živá hudba k obřadu, v rámci svatební oslavy nebo rautu zní každopádně mnohem lépe, než hudba reprodukovaná.

Dana Jelínková, tel.: +420 604 838 444

 

Adrien Music Duo

Duo Adrien, to je živá hudba k tanci a poslechu na akcích, jako jsou svatby, plesy, oslavy, večírky atd. Disponujeme kvalitní zvukovou aparaturou, která je schopna ozvučit místnosti či sály s kapacitou cca od 20 do 500 osob. Vlastní doprava je samozřejmostí. Na pozvání přijedeme do jakéholiv místa na Moravě, ale nebráníme se i vzdálenějším místům.

Ing. Marek Vyklický, tel.: +420 604 301 294

 

DJ Georgano

 

Jako DJ na svatbu působím především v Praze a nejbližším okolí. Zajistím vám ozvučení svatebního obřadu i hudbu s bohatým programem na večírku. K dispozici vám bude rozsáhlý  hudební archiv s největšími českými i zahraničními hity od 60. let do současnosti. Samozřejmostí je také hudba na přání.

Váš svatební večírek ozvučí profesionální hudební aparatura a atmosféru podpoří také nejmodernější LED světelné efekty doplněné o lasery a výrobník umělé mlhy. Rád také pro vás připravím zábavné soutěže a kvízy, které celou svatební oslavu zpestří a pobaví všechny přítomné. Přijedu na místo konání svatebního večírku zdarma. Během půlhodiny zapojím zvukovou i světelnou aparaturu a svatební party bude moci začít.

Jiří Svoboda (DJ Georgano), tel.: +420 777 193 630

 

DUO GATE (Jiřina Klazarová, Fr. Krejčí)

Nabízíme Vám rozsáhlý a žánrově pestrý repertoár vhodný nejen k tanci, ale i poslechu. Jeho složení je určené především pro Vaše nejrůznější společenské a zábavné akce, jako jsou svatby, oslavy, firemní večírky, rauty, zábavy, plesy… Naše působiště je převážně v Praze a okolí, po domluvě Vám rádi přijedeme zahrát kamkoliv, včetně zahraničí.

Tel.: +420 605 100 781

 

DJ Břetislav Hynko Hradec Králove

Tel.:  +420 775 293 431